Український Дивізіон

Міжнародна Організація Віртуальної Авіації

IVAO або International Virtual Aviation Organisation — це міжнародна мережа, яка об'єднує десятки тисяч любителів віртуальної авіації по всьому світу. Станом на лютий 2014 р. в мережі зареєстровано 166 тисяч користувачів, з яких 24 тисячі — це активні користувачі, що регулярно літають або здійснюють УПР в мережі.

В IVAO ви можете бути віртуальним авіадиспетчером, віртуальним пілотом або навіть поєднувати дві ролі одночасно! Головне пам'ятайте, що IVAO — це не гра. IVAO — це хобі!

Новини дивізіону

Оновлення сектор-файлів

Зверніть увагу, що на сайті були оновлені сектор-файли РПІ Києва та РПІ Одеси згідно до останніх змін у аеронавігаційних базах. Також були оновлені схеми аеропорта Одеса (UKOO).

21 листопада 2015 р.
Результати конкурсу найкращих скріншотів!

За підсумками голосування беззаперечним переможцем став скріншот Вадима Крайтмана "Десь у горах Швейцарії". Більш детальну інформацію знайдете на форумі дивізіону.

12 серпня 2015 р.
Христос Воскрес!
За результатами проведення івенту 10.04, приуроченого до свята пасхи, було обслуговано більше десяти рейсів як внутрішніх так і міжнародних. Величезне спасибі всім хто брав участь! Всіх чекаємо на івент який відбудеться 23 травня (авіаміст Київ - Будапешт).
21 квітня 2015 р.
Online
TeamSpeak
Instagram