Український Дивізіон

Міжнародна Організація Віртуальної Авіації

IVAO або International Virtual Aviation Organisation — це міжнародна мережа, яка об'єднує десятки тисяч любителів віртуальної авіації по всьому світу. Станом на лютий 2014 р. в мережі зареєстровано 166 тисяч користувачів, з яких 24 тисячі — це активні користувачі, що регулярно літають або здійснюють УПР в мережі.

В IVAO ви можете бути віртуальним авіадиспетчером, віртуальним пілотом або навіть поєднувати дві ролі одночасно! Головне пам'ятайте, що IVAO — це не гра. IVAO — це хобі!

Новини дивізіону

Оновлено сектор-файл РПІ Київ

Шановні диспетчери українського дивізіону! Звертаємо вашу увагу, що на сайті було оновлено сектор-файл РПІ Київ. Завантажити новий сектор-файл ви можете на цій сторінці.

20 березня 2016 р.
Оновлення схем

На сайті дивізіону були оновлені схеми аеропортів Бориспіль (UKBB), Львів (UKLL), Харків (UKHH) та Одеса (UKOO). Завантажити їх ви можете у розділі Схеми. Також заплановано оновлення схем інших аеропортів. Про це буде повідомлено додатково.

7 лютого 2016 р.
Оновлення сектор-файлів

Зверніть увагу, що на сайті були оновлені сектор-файли РПІ Києва та РПІ Одеси згідно до останніх змін у аеронавігаційних базах. Також були оновлені схеми аеропорта Одеса (UKOO).

21 листопада 2015 р.
Online
TeamSpeak
Instagram