Український Дивізіон

Міжнародна Організація Віртуальної Авіації

IVAO або International Virtual Aviation Organisation — це міжнародна мережа, яка об'єднує десятки тисяч любителів віртуальної авіації по всьому світу. Станом на лютий 2014 р. в мережі зареєстровано 166 тисяч користувачів, з яких 24 тисячі — це активні користувачі, що регулярно літають або здійснюють УПР в мережі.

В IVAO ви можете бути віртуальним авіадиспетчером, віртуальним пілотом або навіть поєднувати дві ролі одночасно! Головне пам'ятайте, що IVAO — це не гра. IVAO — це хобі!

Новини дивізіону

В п'ятницю 20 травня відбудеться груповий переліт Одеса - Тіват

В цю п'ятницю 20 травня керівництво Українського Дивізіону запрошує усіх бажаючих приєднатися до групового перельоту із Одеси до Тівату. Відправлення планується на 19:30 за Київським часом. Під час групового перельоту ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно бути на TS3-сервері Дивізіону для координації. Чекаємо на усіх вас!

19 травня 2016 р.
Оновлено сектор-файл РПІ Київ

Шановні диспетчери українського дивізіону! Звертаємо вашу увагу, що на сайті було оновлено сектор-файл РПІ Київ. Завантажити новий сектор-файл ви можете на цій сторінці.

20 березня 2016 р.
Оновлення схем

На сайті дивізіону були оновлені схеми аеропортів Бориспіль (UKBB), Львів (UKLL), Харків (UKHH) та Одеса (UKOO). Завантажити їх ви можете у розділі Схеми. Також заплановано оновлення схем інших аеропортів. Про це буде повідомлено додатково.

7 лютого 2016 р.
Online
TeamSpeak
Instagram