Український Дивізіон

Міжнародна Організація Віртуальної Авіації

Інформація

10 жовтня 2015 в 17:00 UТC Кирило Костиря буде здавати практичний іспит для отримання золотої зірочки на позиції UKBB_TWR. Запрошуються всі, хто може підтримати Кирила трафіком!

IVAO або International Virtual Aviation Organisation — це міжнародна мережа, яка об'єднує десятки тисяч любителів віртуальної авіації по всьому світу. Станом на лютий 2014 р. в мережі зареєстровано 166 тисяч користувачів, з яких 24 тисячі — це активні користувачі, що регулярно літають або здійснюють УПР в мережі.

В IVAO ви можете бути віртуальним авіадиспетчером, віртуальним пілотом або навіть поєднувати дві ролі одночасно! Головне пам'ятайте, що IVAO — це не гра. IVAO — це хобі!

Новини дивізіону

Результати конкурсу найкращих скріншотів!

За підсумками голосування беззаперечним переможцем став скріншот Вадима Крайтмана "Десь у горах Швейцарії". Більш детальну інформацію знайдете на форумі дивізіону.

12 серпня 2015 р.
Event Департамент розширює штат

Event Департамент дивізиона оголошує про розширення штату!

У зв'язку з чим відкриті наступні вакантні позиції:
1. UA-EAC (Event Assistant Coordinator)
2. UA-EAx (Event Advisor x)

Більш детально можна ознайомитись тут.

7 червня 2015 р.
Христос Воскрес!
За результатами проведення івенту 10.04, приуроченого до свята пасхи, було обслуговано більше десяти рейсів як внутрішніх так і міжнародних. Величезне спасибі всім хто брав участь! Всіх чекаємо на івент який відбудеться 23 травня (авіаміст Київ - Будапешт).
21 квітня 2015 р.
Online
TeamSpeak
Instagram