Ласкаво просимо на головну сторінку!


The International Virtual Aviation Organisation™ - Міжнародна Організація Віртуальної Авіації - безкоштовний он-лайн сервіс, призначений для ентузіастів авіації в усьому світі. IVAO створена для надання можливості моделювання реальних умов польоту, що відповідають найвищим вимогам її учасників.

Моделювання Польотів у максимально реалістичному навколишньому середовищі, є головною метою IVAO. Це включає в себе систему польотів онлайн в режимі реального часу (як пілот), управління повітряним рухом (як авіадиспетчер), бази даних з авіаційною інформацією, організацією навчання, тренувань і різних подій (Івент) он-лайн.

Новим учасникам: IVAO ™ дозволяє Вам виконувати польоти або управляти повітряним рухом в самому реалістичному і доступному навколишньому середовищі - з погодою реального світу і УВР. Ви можете приєднатися негайно і безкоштовно, пройти навчання і насолоджуватися нашою онлайн спільнотою!

Зареєструватися в IVAO!

Віртуальні Авіалінії

06.11.2013Оновлення сектор-файлів

Вчора на сайті дивізіону було оновлено сектор-файли РПІ Києва та Дніпропетровську. Прохання до усіх диспетчерів оновити їх і на своєму компьютері. Скачати будь-який сектор-файл можна за цим посиланням.
08.10.2013Консультація для диспетчерів

11 жовтня о 19:00 (за місцевим часом) відбудеться друга консультація для диспетчерів Українського дивізіону. Прохання до учасників підготувати питання заздалегіть, бо консультація буде короткою (трохи більше години). Більш детально - на форумі дивізіону.
02.10.2013Консультація для диспетчерів

Шановні диспетчери дивізіону! 4 жовтня о 20:00 (за місцевим часом) відбудеться консультація для диспетчерів Українського дивізіону, де ви можете задати будь-які питання з приводу Обслуговування Повітрянного Руху. Більш детально - на форумі дивізіону.
Більше новин

Хто он-лайн?

BOOKING

METAR/TAF


Введіть ІКАО-код аеропорту:


Тури дивізіону

Відвідувачі сайту

Відвідувачі дивізіону