Український Дивізіон

Міжнародна Організація Віртуальної Авіації

IVAO або International Virtual Aviation Organisation — це міжнародна мережа, яка об'єднує десятки тисяч любителів віртуальної авіації по всьому світу. Станом на лютий 2014 р. в мережі зареєстровано 166 тисяч користувачів, з яких 24 тисячі — це активні користувачі, що регулярно літають або здійснюють УПР в мережі.

В IVAO ви можете бути віртуальним авіадиспетчером, віртуальним пілотом або навіть поєднувати дві ролі одночасно! Головне пам'ятайте, що IVAO — це не гра. IVAO — це хобі!

Новини дивізіону

Оновлення схем аеропортів

Шановні пілоти та диспетчери,

на сайті були оновлені схеми для усіх аеропортів України до найактуальніших. Були добавлені також декілька нових схем аеропортів. Велике прохання використовувати саме їх під час своїх польотів та управління повітрянним рухом!

22 серпня 2017 р.
IvAc2 перейшов у стадію публічної бети та доступний для УПР на території України

З радістю повідомляємо Вам, що IvAc2 перейшов до стадії відкритої публічної бети! Дана бета-версія доступна для усіх користувачів IVAO.

Також на додаток до цього повідомляємо, що від сьогодні в Україні можливе виконання фукнції диспетчера за допомогою IvAc2 - FIRDEF-и українсьуого ПП також доступні для усіх членів нашого дивізіону.

Задля вивчення основних функцій IvAc2 пропонуємо звернутися до документації - https://doc.terminal2solutions.com/doku.php?id=ivac2:index

Також на нашому форумі доступний короткий FAQ до IvAc2 - http://ua.forum.ivao.aero/index.php?topic=305091.0

При наявності питань, проблем, чи виявлені багів, звертайтеся на форумі у цій темі - http://ua.forum.ivao.aero/index.php?topic=305057.0

10 червня 2017 р.
Новий тур - Ukraine Holidays Tour 2017

Шановні пілоти,

з радістю хочемо вам повідомити про відкриття нового туру - Ukraine Holidays Tour 2017!

Тур розрахований на літній період відпусток, тому всі напрямки є в ньому реальними та відповідають розкладу чартерних рейсів "на південь" українських авіакомпаній.

Більше інформації на форумі - http://ua.forum.ivao.aero/index.php?topic=296447.msg2551209#msg2551209

3 травня 2017 р.
Online
TeamSpeak
Instagram