Український Дивізіон

Міжнародна Організація Віртуальної Авіації

IVAO або International Virtual Aviation Organisation — це міжнародна мережа, яка об'єднує десятки тисяч любителів віртуальної авіації по всьому світу. Станом на лютий 2014 р. в мережі зареєстровано 166 тисяч користувачів, з яких 24 тисячі — це активні користувачі, що регулярно літають або здійснюють УПР в мережі.

В IVAO ви можете бути віртуальним авіадиспетчером, віртуальним пілотом або навіть поєднувати дві ролі одночасно! Головне пам'ятайте, що IVAO — це не гра. IVAO — це хобі!

Новини дивізіону

Оновлення схем

На сайті дивізіону були оновлені схеми аеропортів Бориспіль (UKBB), Львів (UKLL), Харків (UKHH) та Одеса (UKOO). Завантажити їх ви можете у розділі Схеми. Також заплановано оновлення схем інших аеропортів. Про це буде повідомлено додатково.

7 лютого 2016 р.
Оновлення сектор-файлів

Зверніть увагу, що на сайті були оновлені сектор-файли РПІ Києва та РПІ Одеси згідно до останніх змін у аеронавігаційних базах. Також були оновлені схеми аеропорта Одеса (UKOO).

21 листопада 2015 р.
Результати конкурсу найкращих скріншотів!

За підсумками голосування беззаперечним переможцем став скріншот Вадима Крайтмана "Десь у горах Швейцарії". Більш детальну інформацію знайдете на форумі дивізіону.

12 серпня 2015 р.
Online
TeamSpeak
Instagram